Crystal Model Air Hockey

Air Hockey Oyunu

Yine en zevkli ve heyecanlı oyunlardan biri olan Air Hockey oyunu süresi boyunca tek hedef rakibe 7 gol atmaktır. Böylece tur kazanılmış olur. İlk defa skoru 7’ye taşıyan taraf oyunu kazanır. Air Hockey oyunuda fiziksel efor ve hız isteyen eğlenceli bir oyundur.

Air Hockey Masası

Boş zamanlarınızı değerlendirmek ve eğlenceli vakit geçirmek için siz de AirHockey Oyunu oynayın. Çeşitli tasarımlara sahip olan AirHockey masaları firmamız tarafından çok uygun fiyat avantajları ile sunulmaktadır.

Ticari Amaçlı Air Hockey Masaları

Farklı ölçülerde oyun alanları ile tasarlanan Havalı Hockey masaları firmamız tarafından üretilmekte ve tüm ülke çapına toptan ve perakende air hockey satışı yapılmaktadır.  Ticari amaçlar için para mekanizmalı olarak da üretilebilen bu masaların kilitli jeton kasalı modelleri de vardır. Işıklı disk yuvaları ve kolayca ayarlanabilen oyun süresi gibi özelliklere sahip olan air hockey masaları küpeşte ve kasaları alüminyum malzemeden üretilmektedir. Oyun alanları farklı ölçülerde tasarlanabilen air hockey oyun masaları;

99×199  cm

101×205 cm

101×206 cm  iç ebatlarda üretilmektedir.

Dış ebat ölçüleri;

120×225 cm

118×223 cm

98×187 cm

olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Sürtünme dayanımları yüksek ve oyun yüzeyi renk değiştirmeyen havalı hockey masaları kolayca ayarlanabilen ses şiddeti ve oyun süresi özellikleri ile geliyor. Türkiye’nin her noktasına Air Hockey masaları satışı yapan firmamızı arayarak farklı ölçülerde ve özelliklerde masaları inceleyebilir ve özel fiyat alabilirsiniz.

Airhockey Masası Fiyatları

 Firmamızın güvencesi altında sunulan Air hockey masası fiyatları çok uygundur. Toptan ve perakende alımlarınızda sizlere özel indirimler uygulanır. Müşteri temsilcilerimize görüşerek air hockey fiyatları hakkında ve teknik bilgi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

2 thoughts on “Air Hockey Masası ve Oyunu”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir