Yarış Otolu Spider ManOkullarda daha genç yaştaki çocuklarda akademik becerilerin geliştirilmesine yardımcı olan oyun masalarının bu etkisi araştırmalarla kanıtlanıyor. Çocuklar oyun oynadıkça zihinsel düşünme yeteneklerini ve el becerilerini geliştiriyorlar.
Çocuk binekleri büyüdükçe daha karmaşık kavramların öğrenilmesi için ön şart olan bilişsel ve sosyal becerilerin gelişimi ile oyun arasındaki bağlantıyı gösteren giderek artan bir araştırma grubu var. Örneğin, oyun, hafızadaki büyüme, kendini düzenleme, sözlü dil ve sembolleri tanımayla bağlantılıdır. Daha yüksek seviyedeki okul uyumluluğu ve artan sosyal kalkınma ile ilişkilendirilmiştir. Oyun, artan okuma yazma becerileri ve akademik öğrenimin diğer alanlarıyla bağlantılıdır. Yani oyun çocuklar için bir lüks değil bir ihtiyaçtır. Kalabalıklaşan dünyada oyun alanlarının daralması ile oyun salonları parklar bahçeler çocuklar için oyun imkanı tanıyor. Çocuk binekleri gibi teknolojiye uyumlu oyuncakların da çocuk gelişiminde ve hayata hazırlanmada katkı sağladığı bilinmektedir.oyun makineleri satış

Toptan Çocuk Binekleri Satışı

Firmamızda Çocuk binekleri üretimi ve Çocuk binekleri satışı yapılmaktadır. İstanbul başta olmak üzere ülkenin her köşesine kargo ile gönderim yapılmaktadır. İşletmenizi geliştirmek ve kâr marjınızı yükseltmek için hiçbir ek masrafa girmeden yapabileceğiniz en iyi yatırım çocuk binekleri , bilardo masaları, boks makineleri ve langırt masaları satın almak ve işletmenizi renklendirmektir. Şirketimizde toptan ve perakende olarak oyun makineleri satışı yapılmaktadır. Ayrıca satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sizlere teknik destek sunulmaktadır

Air Hockey Masaları

Modern ve sağlam air hockey masaları hizmetinizde… Fantezi model air hockey masaları yüksek performanslıdır ve çeşitli gereksinimleri karşılamak için sofistike programlama özelliklerine sahiptir. Küpeşte ekran sayesinde, oyun süresini, maksimum puanı, oy başına madeni paraları, madeni para cinsinden oyun ve kredi değerini programlamak çok kolaydır. Air hockey disklerinizi uçuracak oyun alanı deliklerinden havayı pompalamak için yüksek güçlü hava kompresörüne sahiptir. Çeşitli modellerde ürettiğimiz Air Hockey Masaları/ masa modelleri göz alıcı sarı rengi ve cazibeli görüntüsü ile işletmenize değer katar. Air hockey yazlık alan, okul kantinlerinde park ve bahçelerdeki işletmelerinize gelir anlamında inanılmaz katkı sağlayacaktır. Hobi olarak satın alacağınız veya ticari amaçlı kullanıma sahip bir hava masası olan Air Hockey masaları çocuklar ve gençler için özel olarak üretilmiştir. Paslanmaz krom sac taban, saha içi led aydınlatmalar ve elektronik skorboard sayesinde göz alıcı bir air hockey masasına sahip olmak için sadece firmamızla irtibata geçin.

Crystal Model Air Hockey

Air Hockey ( Hava Masası ) Özellikleri

Air hockey masaları satan firmalar arasında lider konumda olan firmamızın %100 yerli üretimi olan Air hockey masaları 217 cm x 117 cm ebatlara sahiptir. Yerden 78 cm yükseklikte olan air hockey masaları yaklaşık 100 kg ağırlıktadır. Masalarımız renkli ve estetik bir görünüme sahiptir. En güzel özelliklerinden biri de masanın ilk kurulumdan son kuruluma kadar kaç adet jeton yediği bilgisine de ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir