dragon profesyonel langırt masasıDragon, langırt ve air hockey üretiminde Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir. Oyun makineleri arasında bakıldığında en çok rağbet gören makine langırt makinesidir. Dragon langırt makineleri hobi amacıyla kullanılabildiği gibi bazı girişimciler tarafından karlı bir iş yatırımı olarak da kullanılmaktadır. Bu sebeple de çoğu firma langırt üretimi işine girişmiştir.

Hobi amaçlı ya da ticari amaçlı dragon langırt makinesi modelleri bulunmaktadır. Dragon langırt makineleri ayrıca piyasanın en kaliteli ürünü olarak da isim yapmış bir markadır. Günümüzde çoğu işletmenin gelir kaynağı olan langırt makinesi işletmelere aylık azımsanmayacak kadar fazla gelir sağlamaktadır. Satın alınan bir langırt masasının üç dört ay gibi kısa bir sürede maliyeti çıkmakta, sonraki dönemler direkt kar olarak gelire yansımaktadır. Üniversite, okul kantinleri, cafeler, alışveriş merkezlerinde görmeye alışkın olduğumuz langırt oyunu oldukça zevkli ve heyecanlı bir oyundur. Eğlenceli anlar geçirmek, boş vakitleri değerlendirmek için hem eğlenmek hem de aynı zamanda spor yapma olasılığı sağlamaktadır. entel-model-jetonlu-langirt

Dragon langırt masası iki ya da sekiz kişilik oyunlara imkan sağlamaktadır. Üst tarafı açık ya da camla kaplanmış modelleri bulunmaktadır. Boyut olarak 80×140 santimden 104×250 santime kadar ulaşabilmektedir.

Langırt futbolun masa üzerine gelmiş halidir. Maket oyuncularla oynanan oyunda top karşı takımın kalesine atılır. Her bir golde bir sayı kazanılır. Masa üzerinde bulunan çubuklara maket bebekler yerleştirilmiştir. Çubuklardan tutularak bu maketler hareket ettirilir. Top ortadan başlatılarak iki takım bir birine gol atabilmek için mücadele eder. Takımlar arasında belirlenen skora ulaşan takım galip olur. Oyun tur şeklinde devam ettirilebilir. Arkadaşlar arasında ortaya iddia koyularak oynanma olasılığı sağlayan langırt oyunlarında rekabet arttıkça heyecan ve eğlence katlanır. Oyunda taktikler geliştirildikçe heyecan daha fazla artar. Bazı kuralları bulunan oyunda ilk başlangıçta karşı takımın kalesine direkt şut çekmek kurallara aykırıdır. Başlangıçta en az üç pas atışından sonra şut çekilebilir. Top oyun dışına çıkmışsa en son topa değen takımdan karşı tarafa geçer. Almanya ve Fransa’dan çıkış yapmış olan langırt dünyanın pek çok ülkesinde popülerliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Langırt masasında kalite ön planda tutulmalıdır. Özellikle ticari amaçlı kullanılacaksa kaliteye daha fazla önem verilmelidir. Dragon langırt masalarında hem kalite hem de ucuzluğa aynı anda sahip olunabileceği için hobi ya da ticari amaçlı tercih edilebilir. Dragon langırt modellerinde makinenin özelliklerine ve boyutuna göre fiyatlarda değişiklik olmaktadır.

Şu anda sitemizde satılmakta olan tüm makineler Dragon firmasına ait olup müşterilerimize en esnek ödeme seçenekleriyle sunulmaktadır.Eğer bir oyun makinesi almayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir