galaxi-model-jetonsuz-langirtDragon Galaxi Model Üstü Camlı Jetonsuz Langırt

Özellikleri :

  1. Ürün Kodu : 118
  2. Jetonsuz, hobi amaçlı çekmeceli tip langırt masası
  3. Ölçüler : 80 x 140 cm – Ağırlık : 100 kg

Ürün Açıklaması :

Bu langırt masası ücretsiz oyun kullanımı için dragon tarafından üretilen tüm langırt masalarının atasıdır ve 20 yıldan fazla bir süredir kullanımdadır.

Bu langırt masası metal ayaklardan oluşup ayak uçlarında kauçuk mafsallardan oluştuğu için gürültüyü önlemektedir , en kaliteli malzemelerle yapılmış klasik ve sofistike bir zerafetle  üstün bir çizgi olan dragon serbest biçimli bir langırt masasıdır.

Seçkin langırt tasarımı, zarif yenilenmiş eğimli ayakları ve yumuşak yeni renkleri ile göz alıcı bir tasarıma sahiptir.

Dragon langırt masası, daha konforlu bir kavrama için ahşap süslemeli plastik kulplar, birisi oynamak istediğinde mükemmel düz bir oyun alanı için bacak seviye ayarlayıcıları ve yansıtıcı olmayan kumlanmış cam oyun sahası gibi ayrıntılar sayesinde diğer langırt modellerden sıyrılıyor.

Tüm Dragon langırt masalarında olduğu gibi, çocukların yüzünü ve gözlerini daha fazla korumak için teleskopik güvenlik çubukları takmak mümkündür.

Güvenlik konusunda Avrupa kurallarına uygundur.

Buna ek olarak, düşük yükseklik, tekerlekli sandalyelerde iki kişiyi rahatça karşılamak için daha geniş bir kabin, kabin yüksekliği aynı zamanda ayakta durma pozisyonunda oynamanıza izin verdiği halde puan sayacı ve top kurtarma kolaylığı özelliklerine sahiptir.

Sipariş ve kargo bilgileri için iletişime geçiniz.