Langırt SepetiUnigame Oyun Makineleri firması olarak 2004 yılından günümüze 13 yılı aşkın süredir Türkiye genelinde oyun makineleri işletmeciliği alanında faaliyet göstermekteyiz. Teknoloji ve daha kaliteli deneyim prensibine sadık kalarak sürekli büyüme hedefiyle yenilenme anlayışını da tecrübelerimizle birlikte sürdürmekteyiz. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde gerek vakıf üniversitelerin gerekse devlet üniversitelerinin sosyal alanlarını öğrenciye sevdiren bunu sağlarken de makinelerden gelir oluşturan bir işletmecilik anlayışını sunmaktayız.

Farklı yapı ve özellikteki makinelerimizle sosyal alanlar; yeni bir gelir getirici nitelik oluşturarak, öğrenciler acısından da okullarda zamanın daha eğlenceli, sportif ve sosyal geçmesini sağlamaktayız.

Bu kapsamda aşağıda özellik ve nitelikleri belirtilen makine çeşitlerini  üniversite  bünyesindeki uygun nitelikteki kantinlere makineler firmamız tarafından getirilerek bedel ödemeksizin gelir ortaklığına dayalı bir şekilde işletmeciliğini sürdürüyoruz.

Makine Çeşitleri :

  • Masa futbolu (Langırt Masası) : 140 cm x 110 cm ebatlarında olup ses yalıtımı için üstü camlı ,ayakları kauçuk mafsallıdır ,ses seviyesi minimum düzeydedir. Para mekanizmalıdır , madeni 1 TL ile çalışır. Aylık ortalama getirisi 1000 ile 2000 TL arasındadır.
  • Amerikan Bilardo : 240 cm x 130 cm ebatlarında olup 190 kg ağırlığındadır. Para mekanizmalıdır ,2 adet madeni 1 tl ile çalışır .Aylık ortalama getirisi 1000 ile 1500 TL arasındadır.
  • Air Hockey (Buz Hokeyi) : 220 cm x 120 cm ebatlarında olup para mekanizmalıdır. Madeni 1 TL ile çalışır. Aylık ortalama getirisi 1000 ile 1500 TL arasındadır.

Tüm ürünlerin çok farklı boyut ve özellikte modelleri sitemizde mevcuttur.Dilediğiniz ürünü sitemizden sipariş verebilir ve ya şirketimiz ile işletmeniz için ortaklık teklifi alabilirsiniz.

Müşteri Temsilcileri :   

Orhan Bayrak  – GSM : 0 532 221 52 65                                

Metin Çiçek –  GSM : 0 533 373 72 72