dragon langırt masasıİstanbul langırt masaları İstanbul ilinin merkez ve ilçelerinde işletmelerine daha fazla para kazandırmak isteyen girişimcilere hizmet veriyor. Kaliteli ve aynı zamanda ucuz langırt masaları satın almak isteyen işletmecilere çok özel fiyatlar sunan firmamızda yüzlerce çeşit langırt masaları farklı ebatlarda ve farklı fiyatlarda sunuluyor. İşletme alanınızın boyuna enine göre siz de kolayca seçim/ sipariş yapabilirsiniz. Size özel olarak üretilebilecek langırt masaları kısa süre içinde kargo ile teslim edilir.

Langırt Masası

İstanbul langırt masası maksimum oyun keyfi için kaygan hareket yumuşaklığını sağlayan sekiz adet paslanmaz krom çubuk ile donatılmıştır.  Masalarda futbol oyun formatı genellikle 1-2-5-3 düzenine göre ilerler.  Oyun bebekleri darbeye karşı dayanıklı karbon elyaf plastik ya da metalden üretilir. Tutma –çevirme kolları son derece dayanıklı malzemeden üretilir.  Bireysel kullanıcılar için katlanır langırt masası oyun masaları genellikle dört ayak uzunluğunda ve katı krom çubuklar üzerinde sekiz futbolcu sıralamasına sahiptir. Aile boyu langırt masası iki veya dört oyuncu için uygundur. Kullanılmadığı zaman, bacaklar tablanın tabanına yaslanarak kolay bir şekilde muhafaza edilir.  Firmamızın masa üretim yelpazesinde Avrupa ve Dünya standartlarına uygun masalar üretilmektedir.

Yüzlerce farklı oyun masa çeşitlerini ve teknik ayrıntılarını öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz ayrıca fiyat almak için langırt masa satışından sorumlu müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

One thought on “İstanbul Langırt Masaları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir