air hockey oyunuJetonlu oyun makineleri, başta langırt masaları olmak üzere jetonla çalışan birçok oyun makinesi bulunmaktadır. Air hockey makinesi, boks makinesi, çocuk binekleri gibi birçok amaçla ve çeşitte tasarlanmış makineler kapalı alanlarda bile kaliteli vakitler geçirmek için ideal oyunlardır. Her bir makine kendi özelliklerine göre kendi aralarında bile farklı özelliklerde üretilmektedir.

Jetonlu langırt makineleri, iki ya da daha fazla sayıda oyuncuyla oyun oynama imkanı sağlar. Oldukça keyifli bir futbol oyunudur. Başlangıçta zor olsa da oyunda yeni taktikler geliştirildikçe hem heyecan hem de rekabet aratacak oyun daha keyifli hale gelecektir. Takımlar oyunu maket oyuncular sayesinde oynar. Sadece elle hareket ettirilen maketler sayesinde top karşı takımın kalesine atılır. Eğer dişli rakiplerle oynanırsa oyundan kat kat zevk alınır.langırt masası kiralama

Jetonlu air hockey makineleri, langırt gibi zevkli bir masa oyunudur. Her yedi golde bir tur kazanılır. Oyun disk ve diskleri yönlendiren tokmaklar ile oynanır. Efor gerektiren bir oyun türüdür. Hem hız hem de dikkat oyunun kuralıdır. Boş vakitleri kaliteli bir şekilde değerlendirmek amacıyla tercih edilebilecek bir oyundur. Jetonlu oyun makineleri genelde ticari amaçla kullanılır. Kilitli jeton kasası ya da para mekanizması bulunan değişik türlerde makineler vardır.

Jetonlu Oyun Makineleri Kiralama

Ticari  amaçlı işletmelerin kolay yollardan para kazanmasını sağlamaktadır. Büyük işletmeler kar amacıyla jetonlu oyun makineleri kiralama yöntemini kullanarak kar elde edebilir. Jetonlu oyun makineleri, dershaneler, alışveriş merkezleri, oyun parkları, büyük işletmeler, cafe sahipleri tarafından kiralanabilir. Kiralama günlük, aylık veya sezonluk anlaşmalar doğrultusunda yapılabilir. Jetonlu oyun makineleri kiralama için anlaşma sağlanan firma tarafından makine, kurulumu yapılacak yere kadar getirilip, kurulumu firma tarafından yapılır. Langırt, air hockey haricinde, jetonlu boks makinesi, jetonlu tetris, jetonlu çocuk binekleri gibi her yaşa hitap eden farklı makineler kiralanarak işletmeci kar oranını arttırabilir.langırt masası satışı

Jetonlu Langırt Masası Kiralama

Yenilikçi bir iş fikri yoluna girerek, işletmeler hem çocukları hem de gençleri eğlendirerek bu sayede para kazanabilir. Jetonlu langırt masası kiralama için işletme ile anlaşılır. Genelde işletmeler makine içinden çıkan kazanca ortak olma şartıyla kiralama işlemini gerçekleştirir. Jetonlu langırt makinesi ya da herhangi bir oyun makinesi kiralarken dikkat edilmesi gerekir. Kiralanacak makinenin kaliteli ve teknolojik olması kar için önemlidir. Eski, yıpranmış ya da kalitesiz malzemeler kullanılarak üretilmiş makinelerden kar anlamında verim alınamaz. Jetonlu langırt masası kiralama işyerlerine daha fazla müşteri çekmek, işyerinin daha fazla kazanması ve bu kazancı devamlı hale getirebilmeyi sağlamaktadır. Kiralaması yapılacak langırt masaları genelde 100 kg ağırlığa sahip olur. Üzeri cam kaplıdır. Bu sayede topun masa dışına çıkması önlenmiştir. Ayrıca cam kaplı langırt masalarında cam, gürültüyü de engeller. Jetonlu langırt masaları aydınlatmalı olduğundan hem gece hem de gündüz oyun oynama imkanı sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir