Büyük Basketbol makinesiOyun makineleri artık günümüzde eğlencenin vazgeçilmezi olmuştur. Panayırlar, AVM, festivaller, işletmeler tarafından müşteri memnuniyetini arttırmak, ekstra gelir sağlamak için kullanılmaktadır. Paralı oyun makineleri genelde basit bir mantıkla çalışmaktadır. Tek kişilik ya da çoklu oyun imkanı sağlayan makineler jeton ya da bozuk para ile çalışmaktadır.

Paralı Oyun Makineleri Nelerdir?

Langırt: 2 ya da 4 kişilik gruplar halinde oynanan, para ile çalışan bir oyundur. Masa futbolu olarak da bilinir. Dikdörtgen bir masa zemininde yeşil saha, metal kollara yerleştirilmiş küçük maket oyuncular vardır. Top plastikten yapılmış olmasına rağmen oldukça ağırdır. Metal kollar çevrilerek oyuncular hareket ettirilir. Hareketlenen oyuncular topa vurarak gol atmaya çalışılır. Rakip kaleye giren top bir yol izleyerek masada bulunan bir bölüme gelir ve buradan alınarak oyuna devam edilir. Oyun bu şekilde devam eder. Süre bittiğinde en çok sayı alan kişi ya da takım kazanmış olur.Crystal Model Air Hockey

Air Hockey: Yine dikdörtgen bir masa üzerinde oynanan, langırt mantığında bir oyundur. Paralı oyun makineleri arasında yer alan hokey masasının her iki tarafında birer kale vardır. Plastik bir tokmak yardımıyla oyuncular kaygan zeminde diske vurarak sayı kazanmaya çalışır. Her sayıda disk kaybeden tarafından önünde bulunan hazneye düşer. Buradan disk alınıp masaya tekrar koyularak oyuna devam edilir. Her alınan sayı masa üzerinde bulunan tabelaya yansır. Masa diskin kolay hareket edebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Oyun başladığında masa kayganlaşır ve oyun tamamlandığında bu kayganlık ortadan kalkar. Oyun bittiğinde masada diski hareket ettirmek oldukça güçtür.Dragon Masa Basket Makinesi Jetonlu Langırt

Basketbol: Paralı oyun makineleri içinde oldukça rağbet gören bir makinedir. Pota, panye ve top bulunan makineden skor için bir tabela da vardır. Makine parayla çalıştırıldıktan sonra top potadan yani çemberden geçirilmeye çalışılır. Oyun ilerledikçe pota hareket etmeye başlar. Bu durum oyuncunun daha fazla efor harcamasına neden olur. Oyuncunun aldığı her sayı skor olarak tabelaya yansır.

Boks: Para ile çalışan boks makinesi üzerinde yumruklanan bir nesne vardır. Yumruk atıldığında acıya sebep olmayan nesne yumuşak yapıdadır. Normal bir boks antrenmanında sporcunun yumrukladığı topun aynısıdır. Oyuncu parayla makineyi çalıştırdıktan sonra topa olabildiğince gücüyle yumruk atar. Makine güç orantılı bir şekilde skoru verir.

Video oyunları: Parayla çalışan oyun makineleri arasında bulunan video oyunları, para makineye atıldıktan sonra hemen çalışır. Araba yarışı, dövüş, futbol gibi oyunları içerir. Tek ya da karşılıklı oynanabilir.

Oyun makineleri denildiğinde verilecek örnekler bu kadarla sınırlı değildir. Her geçen gün rağbet doğrultusunda sayıları ve çeşitleri artmaktadır. Günlük hayatın vazgeçilmezleri haline gelmiş makineler, eğlenmek, stres atmak için kullanılır.

Sizinde işletmeniz için istediğiniz bir oyun makinesi varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.En uygun fiyata en kaliteli makineyi satın alarak ve ya kiralama yoluna giderek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir