oyun makineleriKiralık oyun makineleri daha çok işletmeciler tarafından tercih edilir. Kiralanan oyun makinesi sayesinde iş yerinin kazancı kolay yoldan arttırılabilir. Kiralık oyun makinesi kiralayan firmalar ile iletişime geçerek kiralama şartları konuşulup, işletmeler için anlaşıldığı takdirde oyun makineleri kiralanabilir.

Özellikle cafe, alışveriş merkezi, sahil kenarları gibi alanlarda kiralık oyun makinaları sayesinde ekstra gelirler elde edilebilir. Kiralanan makineler jeton ya da para ile çalışılır. Kiralama işleminde günlük, aylık ya da sezonluk olarak anlaşmalar sağlanabilir. Anlaşmalar da kiralama sürecinde belli bir miktar olabileceği gibi bazen kazanılan paranın yarıya paylaşılması gibi teklifler değerlendirilebilir.

Oyun makineleri için langırt, air hockey, boks makineleri, basketbol makineleri gibi pek çok örnek verilebilir. İşletmeler tarafından son zamanların en iyi iş fikri olarak değerlendirilip bu makineler sayesinde gelirler elde edilebilmektedir.langırt masası satışı

Ticari Oyun Makineleri

Langırt, air hockey, basketbol makinesi, boks makinesi, atari makineleri, çarpışan otolar gibi birçok örnek bulunmaktadır. Ticari oyun makineleri genelde 1 TL ya da jetonla çalışır. Ayrıca kartla çalışan sistemler de vardır. Karta para yüklenerek oyunlar oynanabilir.

Ticari oyun makineleri içinde langırt, air hockey, boks makineleri en çok ilgi gören makineler arasındadır. Bu nedenle de bu tarz oyun makineleri birçok alanda kullanılmaktadır. Cafe tarzı işletmeler tarafından da son yıllarda ticari amaçlı tercih edilen makineler, restoranlarda, alışveriş merkezi gibi yerlerde ciddi anlamda ticari kazanç sağlamaya yardımcı olmaktadır.Dragon Masa Basket Makinesi Jetonlu Langırt

1 TL İle Çalışan Oyun Makineleri

Langırt 1 TL ile çalışan karlı bir iş fikri olarak değerlendirilebilecek bir oyun makinesidir. Futbolun masa üzerinde oynanmasına dayanan, son zamanların en zevkli ve rekabetli oyunlarındandır. Oyun oldukça basit olmasına rağmen bazı stratejilerin geliştirilmesi galibiyet kazanmak açısından önemlidir.

Air hockey yine 1 TL ile çalışan oyun makineleri arasında en çok tercih edilenler arasındadır. Tıpkı langırt gibi oyunculara zevkli ve keyifli anlar yaşatabilecek bir oyundur. Disk ve tokmaklarla oynana oyunda tokmak ile disklere vurulur. Disk karşı takımın kalesine atılmaya çalışılır. İki kişilik oynanabileceği gibi daha fazla kişi sayısıyla da oynanabilir. Çoklu diskli oyunlarda 4 kişiyle oynanabilir.

Basketbol makinesi 1 TL ya da jetonla çalışan bir oyun makinesidir. Makinede pota, panye ve top bulunur. Makineye 1 TL attıktan sonra top potaya atılmaya çalışılır. Pota oyun ilerledikçe hareketlenerek oyuncunun işini zorlaştırabilir. Oyuncunun aldığı her sayı skor olarak yansıtılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir