profesyonel langırt masasıLangırt masası eğlence mekanlarının vazgeçilmez oyunları arasındadır. Hobi ya da kar amaçlı kullanılan langırt masası seçiminde ucuzluğa önem verildiği kadar kaliteye de önem verilmelidir. Masa üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi, masanın boyutu, sunmuş olduğu imkanlar göz önünde bulundurulmalıdır. Kaliteli ve özelliği fazla olan masalar sade tasarlanmış masalardan elbette fiyat olarak daha yüksektir. Standart ölçülerde langırt masası fiyatları incelendiğinde 1000 TL ve 10.000 TL arasında değişir. Bu fiyatlarda ürünün özelliği arttıkça artış olabilir. Langırt makinesinin ağırlığı, tasarımı, açık ya da kapalı olması fiyatı etkileyen özelliklerdir. Tercih edilen langırt masasında ses özelliğinin ayarlanabilmesi oldukça önemlidir. Bu oyun oynarken çevredekilerin rahatsız olmasını önler. 1 TL ya da jetonla basit bir şekilde çalıştırılarak eğlenceli anlar geçirmeyi sağlar. Masa üzerinde tasarlanmış futbol sahası ile futbol maçları makine yardımıyla zevkle oynanmaktadır. Langırt oyununda amaç karşı takımın kalesine gol atmaktır. Karşı takımın gelen topu karşılaması ve golü engellemeye çalışması gerekir. Her bir sayı bir gol değerindedir.

Küçük Langırt Fiyatları

Masa üzerinde bile kolaylıkla kullanılabilecek küçük langırt modelleri özellikle ailelerin çocuklarıyla kaliteli vakit geçirmesini sağlar. Masa üzerinde oynama kolaylığı sağladığından masa üstü langırt olarak da bilinir. Evde, ofiste, piknikte oyun oynama olasılığı sağlayan küçük langırt fiyatları incelendiğinde 50 TL ve 150 TL arasında değişir. Yine fiyat langırtın özelliklerine göre artabilir. Langırtın büyüklüğü, kullanılan malzemenin kalitesi, langırtın sunmuş olduğu özellikler fiyatta değişiklik yaratır. Mini langırt genelde tahta özellikte tercih edilir. Ticari langırt masalarında bulunan tüm imkanlar küçük langırt masasında da bulunur. Tek farkı diğerlerine göre daha küçük olmasıdır.air hockey fiyatları

Air Hockey Fiyatları

Diğer oyun makinelerinde olduğu gibi değişiklik gösterir. Yetişkinler ve çocuklar için tasarlanmış birçok model bulunmaktadır. Kar amaçlı tercih edilecek air hockey masalarında fiyattan çok kaliteye önem verilmelidir. İşletmenin karını arttıracak makine devamlı ve uzun süre kullanılacağından kaliteli malzemelerden üretilenler tercih edilmelidir. Dünya çapında düzenlenen müsabakalar için tasarlanmış makinelerin özellikleri daha üstün olduğundan fiyat olarak diğerlerine nazaran daha yüksektir. 4000 TL ve 10.000 TL arasında fiyatlarda değişik olabilir. Bu fiyatlar ürünün özelliklerine göre artıp azalabilir. Air hockey masaları bozuk para veya jeton sistemiyle çalışmaktadır. Air hockey disk ve tokmakla oynanan bir oyundur. Langırtta olduğu gibi amaç karşı tarafa gol atmaktır.

 

 

2 thoughts on “Langırt Masası Fiyatları 2018”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir