langırt masası satışıKökeni İspanya ya dayanan langırt oyunu esasında bir iç savaş nedeniyle hastanelerde uzun süre kalan çocukların iyi vakit geçirmesi düşüncesi ile bir İspanyol mühendis tarafından tasarlanan langırt masaları daha sonra tüm dünyaya yayıldı. Çocukların ve gençlerin sevdiği oyunların başında gelmesi çok uzun sürmedi. Langırt masalarında ter dökmek ve karşı tarafa 5 gol atabilmek için kıyasıya mücadele eden rakiplerin hoş vakit geçirmelerine yardımcı olan langırt oyunu en iyi şekilde sadece kaliteli oyun makineleri üzerinde oynanabilir. Bu amaçla firmamız Türkiye de langırt masaları üretimi işine girmiş ve dört bir yana satış gerçekleştirmiştir. Müşteri memnuniyetini esas alan şirketimizin ürettiği oyun masaları hem kaliteli hem de uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilecek masalardır. Langırt oyununda elini iyi kullanabilen ve analitik düşünebilen hızlı oyuncular daima bu oyunda başarı elde edebilir. Oyuncular bebek adı verilen maket oyuncuları çevirerek topu karşı kaleye göndermek için çalışırlar. Rakipler azılı oldukça oyunun zevki de artmaktadır. Bu nedenle birçok langırt stratejileri geliştirilmiştir.dragon langırt masası

İşletmenizi Şenlendirin

İşletmelerinize langırt masası alarak daha çok müşteri kazanabilirsiniz. İşletmelerin amacı para kazanmak ve bunu sürekli hale getirmek olduğuna göre  kafenize, kantininize ve ya oyun salonlarınıza size para kazandıracak en kaliteli  langırt masaları sipariş edebilir ve uzun yıllar bu masaları kullanabilirsiniz.

Ucuz Langırt Masası

Langırt Masası Fiyatları masanın yapılışında kullanılan malzemeye ve boyutlarına göre değişebilir.Firmamız satış planı olarak her çeşit, boyut ve amaca yönelik oyun makinesini satmaktadır.İsteğiniz oyun makinesini sitemizden sipariş verebilirsiniz.

İhtiyacınızı Belirtin, Biz karşılayalım

Sitemizde ayrıca sizinle iletişime hazır müşteri temsilcilerimiz vardır. Onlar sizlere fiyat ve teknik bilgi vermek için bekliyor.Aşağıda sıralanan argümanlara uyarak çalışan şirketimiz şimdiye kadar hiç bir müşterisini memnuniyetsiz bırakmamıştır.

  • Kusursuz ve sorunsuz oyun keyfi
  • Uzun yıllar deforme olmayan oyun masaları
  • En uygun fiyat garantisi
  • En uygun ödeme seçenekleri
  • Eve teslim

Langırt Masalarımız ve Özellikleri

Masalarımız yaklaşık olarak 100 kg ağırlığa sahiptir masalar cam kaplı olarak topun içeride kalmasını sağlar ve gürültüyü önlerler. Langırt masaları elektriklidir ve 4 köşede bulunan saha aydınlatmasına sahiptirler böylece gece –gündüz langırt oynamak mümkün olur. Fenerbahçe , GS , BJK  olmak üzere  her takıma özel takım tezahüratları olan langırt masaları %100 firmamızın imalatıdır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir