langırt masası kiralamaİşletme sahiplerinin müşteriyi mekanda daha fazla tutup daha eğlenceli vakit geçirmesini sağlayarak daha fazla  para kazanmanın yollarını araştırdığı bir dönem içerisindeyiz.Tüm dünyada oyun makinelerine karşı ilginin arttığını düşünürsek şu anda en popüler alternatif para kazanma yolu oyun makinesi kiralamaktan geçmektedir.Makine seçiminde ise işletmenin müşteri yaş ortalamasına , ambiyansına ve konumuna göre karar vermek gerekmektedir.Eğer bir oyun parkında konuşlanmış bir işletmeniz varsa çocukları hedefleyecek oyun makinelerini, bir üniversite ve ya lise kantini işletiyorsanız langırt, air hockey gibi daha büyük yaş grubuna hitap eden makineleri seçmeniz gelirinizi arttıracaktır.Bu cihazlar içinde hiç tartışmasız en popüleri ise langırt masaları olmaktadır.

Jetonlu / Paralı langırt masaları içinde hem rekabetin olduğu hem de çoklu gruplara hitap eden bir oyun makinesi olması itibariyle işletmelere en çok parayı kazandıran sınıftır.İşletmelerin bu konuda genel para kazanma profili ise kiralama yoluyla olmaktadır.Bu sayede makineyi almak için bir sermaye koymanız gerekmez hem de ilerde oluşabilecek bir arıza durumunda kolayca ulaşabileceğiniz bir profesyonel bulursunuz.Makineyi kiralayacağınız şirketi seçerken ise bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Langırt Masası Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Langırt Masası Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İlk bakılması gereken şirketin sektördeki tecrübesidir.Özellikle büyük işletmelerle sorunsuz bir şekilde yıllardır çalışan şirketleri seçmeniz başını daha az ağrıtacaktır.
  • Seçilen makinenin kalitesi diğer önemli husustur.Piyasada kalitesiz ve kısa sürede arıza veren bir çok cihaz bulunmaktadır.Eğer böyle ürünlere sahip bir şirket ile çalışırsanız müşterilerinizden tepki alıp kısa sürede oyun makinesine olan ilgini azalmasına yol açabilirsiniz.
  • Herhangi bir arıza durumunda teknik elemanlara kolayca ulaşamayıp cihaz oyuna kapalı kalırsa  gelirinizin düşmesine neden olacaktır.Bu nedenle en iyi müşteri hizmetlerini veren şirket size en çok parayı kazandıran olacaktır.
  • Sözleşme ise belki de en önemli husus diyebiliriz.İlerde çıkabilecek hukuki , maddi ve teknik soruları kapsayan yazılı ve imzalı sözleşmenizi yaparak kendinizi garanti altına almalısınız.

Langırt SepetiLangırt makinelerinin işletmelere kazandırdığı ortalama aylık gelir ise 2 bin – 3 bin TL arasında olmaktadır.Bu değer işletmenizin doluluk oranı, makinenin kalitesi ve çalıştığınız şirketin profesyonelliği ile korele olmakla birlikte artıp ve ya azalabilir.

Unigame Oyun Makineleri olarak sektördeki 10. yılımızı doldurmuş bulunmaktayız.Şu anda sayısız üniversite, çay bahçesi , kafe ve liselerle ortaklığımız sürmektedir.Kendi kazanırken işletmelere de para kazandıran gelir modelimiz sayesinde büyümeye devam etmekteyiz.

Bizi seçmeniz durumunda para kazanmayı garanti ediyor ve her türlü maddi, hukuki ve teknik konularda başınızın ağrımayacağını taahhüt ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir