langırt masası

Hem fiziksel hem de zihinsel olarak eğlenmenizi sağlayan profesyonel langırt masaları 1800’lü yıllardan beri hayatımızdalar. Langırt masası üreten firmaların sayısı gittikçe artıyor. İlerleyen teknoloji ile birlikte langırt masaları da gelişti. Elektronik ve mekanik parçaların veya sadece mekanik parçaların bir arada bütünleştirildiği langırt masaları oyun makineleri içinde en çok heyecan veren masalardan biri olarak kalmaya devam ediyor. Amaç topu kaybetmeden rakip oyuncuların arasından topu kaleye göndermektir. Rakip de bunu engellemek ve topu sizden alarak kalenize göndermek için kıyasıya bir mücadeleye girer. Langırt oyunu fiziksel efor gerektirir. Gol atabilmek için çok seri ve dikkatli hareket etmek gerekir. Çünkü langırt masasının diğer tarafında rakibiniz sizin gol atmanızı engellemek, topu ele geçirmek ve kalenize gol atmak isteyecektir. Çok çeşitli langırt oyunu teknikleri vardır.

Langırt Oyun Taktikleri

Langırt yılan vuruşu ( 340 derece dönerek topa sert şekilde vurma) tik-tak vuruşu, çekiç vuruşu kepçe vuruşu  gibi çeşitli vuruşlar vardır. Basit görünen ama son derece fiziksel dakiklik isteyene zevkli oyun langırt oyunu en iyi stres atıcı oyunlardan biridir. Siz de stres atmak ve eğlenmek istiyorsanız langırt oyunu oynamayı deneyin.

jetonlu langırt masası sempati-model-jetonlu-langirt

Langırt Masası

Langırt masası alt kasa ve üst kasa ölçüleri 25 mm suntalamdan imal edilebilir. Paslanmaz alüminyum ayakları olan langırt masası oyun boruları 18 mmx 2 mm olarak tasarlanır. Oyuncunun daha verimli oynaması için oyuncu borularının yatakları rulmanlı flanş olarak tasarlanır. Langırt masası oyun alanı 111 cm X 71 cm olarak üretilir.

Langırt Masası Fiyatları

Çeşitli malzemelerden üretilebilen langırt masası fiyatları kullanılan malzemenin cinsine göre değişmektedir. Langırt masası fiyatları firmamızın güvencesi ile çok cazip tekliflerle sunulmaktadır. Langırt masası satışı kredi kartına taksit seçenekleri ile yapılmaktadır. Çoklu langırt masası alımlarında inanılmaz indirimler yapılmaktadır. Langırt jetonlu oyun makineleri ticari amaçlı olarak satın alınabilir. Uzun yıllar boyunca langırt oynayabileceğiniz/oynatabileceğiniz langırt masaları satışı kargo ücreti alınmadan gerçekleştirilmektedir.

One thought on “Langırt Masası ve Langırt Oyunu”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir