langırt oyunuEğer bir işletmeniz varsa ya da işletmenizde gençlerin sosyal ilişkilerini güçlendirebileceği eğlenip vakit geçirebileceği bir işletme sahibi olmak istiyorsanız sizlere langırt masalar diğer oyun makineleri ile işletmenizde rahat para kazanma fırsatı sunuyoruz. Hem gençlerin iyi vakit geçirmesini sağlamak hem de işletmenizi canlandırmak istiyorsanız işletmenize langırt masaları alarak gelirinizi katlayabilirsiniz. Firmamızda langırt masa üretimi ve langırt masa satışı uzun yıllardır yapılmaktadır. İstanbul langırt masa satışı  toptan bilardo masa satışı ve toptan air hockey masa satışı başta olmak üzere ülkenin her köşesine oyun makineleri kargo ile gönderilmektedir. İşletmenizi geliştirmek ve para kazanmak için hiçbir ek masrafa girmeden yapabileceğiniz en iyi yatırım langırt masaları bilardo masaları satın almak ve işletmenizi renklendirmektir.langırt sepeti

Çözüm Ortağınız olarak Biz

Şirketimizde toptan ve perakende olarak her türlü oyun makineleri satılmaktadır başta langırt masa satışı olmak üzere tüm oyun makinelerinin imalat ve satışı yapılmaktadır. Heyecanlı oyuncuların tüm heyecanına ve sert fiziksel etkilerine karşı son derece dayanıklı üretilen langırt masaları uzun yıllar boyunca işletmenize para kazandırabilir.  Yediden yetmişe herkesin ilgi gösterdiği futbol oyununun masa versiyonu olan langırt oyunu oynamak ve oynatmak için firmamızla iletişime geçerek en uygun fiyatlı masalara sahip olabilirsiniz.

Penaltı Model Jetonlu Langırt

Langırt Masa Kampanyası

Langırt Masa Kampanyası ile sizlere çok uygun fiyatlı sağlam ve uzun yıllar kullanabileceğiniz sosyal ortamları renklendiren masalar çok uygun fiyata hizmetinizde… Langırt masalarımız Üzeri bombe cam ile kaplı olup üretimi firmamızca yapılmaktadır. Topa sert darbelerle vururken çıkan gürültünün dışarıya yansımaması için cam ile kaplanmış bulunan Langırt Masa Özellikleri arasında gece oynama için 4 farklı aydınlatma bulunmaktadır. Ayrıca her takımın rengine ve formasına özel tezahürat animasyonları da çalınabilmektedir.

Langırt Masaları günümüzde oyun salonu ortamı içinde kıyasıya futbol maçı oynamak için en güzel platformlardır. Langırt masaları günümüzde herkesin ilgi odağı olmaya başladı. Üniversite öğrencileri gençler arasında zorlu langırt müsabakaları sosyal aktiviteler arasında en popüler olanı. Ayrıca bilardo masalarında hüner yarışına giren gençler oyun makineleri ile çok iyi vakit geçiriyor. Langırt oyunu 2 veya 4 kişi ile ya da daha fazla kişi ile oynanabiliyor. Toplamda 8 boru üzerine yerleştirilen bebek oyuncular 360 derece dönebiliyorlar ayrıca saha enlemesine hareket ettirilebiliyorlar. 2-4 kişi ile oynanabilecek langırt oyununda temel amaç karşı tarafın kalesine 5 gol atıp maçı kazanmaktır. İlk 5 gölü atan ekip veya kişi oyunu kazanır. Elbette langırt oyunu bazı katı kurallara da sahiptir. Mesela orta sahada topu maç başlangıcında 2 oyun bebeğine değdirmeden başlayamazsınız. 10 saniyeden daha fazla sürede topu elinizde bulunduramazsınız. Bu kurallar tüm ülkelerde oynanan langırt oyunu için geçerlidir. Langırt masasında “fırfır” taktiğini kullanmak da yasaktır. Sürekli olarak oyun bebeklerini 360 derece döndürmek hile sayılır. Firmamızın yüzde yüz üretimi olan langırt masalarında kampanya var.

İnanılmaz fiyatlara göz atmak için sitemizi ziyaret edin.

www.langirtsepeti.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir