langırt masası satışıLangırt Oyunu basitçe bir masa üzerine yerleştirilen maket oyuncuların çevrilerek enine geri ileri götürülerek topu karşı kaleye iletmesi için oyuncunun efor sarf etmesi ve eğlenceli vakit geçirmesi esasına dayalı olarak üretilen bir oyundur. Langırt oynarken vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız. Oyuncular tam olarak dikdörtgen bir masaya benzeyen bir platformda bir saha üzerinde oyun bebeklerini kullanırlar. Topu bu oyuncular arasından geçirmek açıları bilmeyi ve zamanında doğru hareketi yapmayı da gerektirir. Platform üzerinde bulunan çubuklarla küçük topları futboldaki gibi kalelere sokmak temel amaçtır.

Langırt Masası Ölçüleri ve Özellikleri

Langırt masalarında boyutlar aynı değildir. 2 kişi ile 8 kişi arasında oynanan langırt masa boyutları değişkenlik göstermektedir. Langırt masası fiyatları da bu bağlamda harcanan malzeme ve ağırlığa göre değişir.
Genel olarak bir langırt masası ölçüleri 120 cm uzunluk ve 61 cm genişliğe sahip olabilir. Masa üzerinde gece modu için 4 tarafta aydınlatma ledleri de bulunmaktadır. Skor paneli dijital olarak tasarlanır. Kaleye her gol girdiğinde karşı tarafa 1 gol yazılır. Genelde ilk kez 6 gole ulaşabilen takım oyunu alır. Yerinden oynamayan oyuncuya problem çıkarmayan sağlam langırt masaları imalatını yıllardır yapan firmamızda her türlü langırt masası satışı yapılmaktadır. Evinize veya genişletmeyi düşündüğünüz iş yerlerinize langırt masası almayı düşünüyorsanız bizleri aramadan alım yapmayınız. 100 kg ağırlığa sahip masalar cam kaplı olarak topun içeride kalmasını sağlar ,gürültüyü önler ve 4 köşede bulunan saha aydınlatmasına sahiptir. Her takıma özel takım tezahüratları olan langırt masaları %100 firmamızın imalatıdır. Jetonlu ve jetonsuz langırt masaları için fiyat almak ve indirimlerden yararlanmak için firmamızı arayın ve ayrıntılı bilgi alın.langırt masası özellikleri

Yeni İş Fikri Langırt Masaları

Para kazanmak için en iyi fikirlerden biri olan langırt masaları , bilardo ve air hockey masaları satın alarak iş yeri açabilirsiniz. Çevrenizde futbol oyununu langırt masalarında oynamak isteyen gençler orta yaşlılar için mükemmel bir sosyal uğraş ve gelir kaynağı yaratabilirsiniz.
Arama motorlarında Langırt Masası Satan Firmalar anahtar cümlesini arattığınızda karşınıza çıkacak olan sitemizde tüm ürünler teşhir edilmektedir. Tamamen firmamızın imal ettiği langırtların yanı sıra bilardo masaları ,çocuk binekleri ve air hockey masaları toptan ve perakende olarak satılmaktadır. Fiziksel darbelere son derece mukavim olan dayanıklı langırt masalarını alarak iş yerinize yerleştirdikten sonra yaptığınız bu yatırımla kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz. Firmamızın ürettiği langırt masaları yıllarca deforme olmadan size para kazandıracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir